Drukāt

Mūzikas, mākslas un dzejas performance "Pirmviela"

Dzejas dienu ietvaros Carnikavas tautas namā "Ozolaine" 16. septembrī plkst. 18:00 aicinām uz mūzikas, mākslas un dzejas performanci "Pirmviela". Performances laikā satiksies krāsa un attēls – Kristine Kutepova, skaņas plūsma - Artūrs Kutepovs, kustības trajektorija – Kristīne Rublovska un dzejas vārds Ausma Perons. Mākslinieki meklēs skaņas, kustības, vārda un attēla pirmvielu – kopēju saskarsmes platformu, kas ļauj veidot vienotu mākslas telpu. Gleznas, kas taps pasākuma laikā, kā arī audio celiņš veidos izstādi, kas tautas namā "Ozolaine" būs apskatāma līdz 2. novembrim.
Drukāt

Carnikavā atkal sāk izrādes simtgades filmas

7. septembrī plkst. 19:00 Carnikavas tautas namā "Ozoaline" tiks rādīta spēlfilma "Bille" visai ģimenei - pēc rakstnieces Vizmas Belševicas autobiogrāfiskā romāna "Bille" motīviem.

Latvijas simtgades filma par meiteni ar vērīgo acu skatienu tapusi pēc populārās rakstnieces Vizmas Belševicas daļēji autobiogrāfiskā romāna „Bille" motīviem. Bez izskaistinājumiem un saldas cukura glazūras tā vēsta par cilvēkbērna dzīvi un izaicinājumiem 30. gadu Latvijā. Tā ir filma par bērnību gan lieliem, gan maziem, kas atgādina, ka arī aiz ikdienišķā iespējams pamanīt brīnumus. Nesaņemta mīlestība ģimenē, grūtības iederēties apkārtējā sabiedrībā, apziņa, ka esi savādāka, nespēj atņemt Billei sapņus, viņa nelokās un nelūst, bet atrod pati savu ceļu. Kad mazajai meitenei šķiet, ka mājās atgriezties vairs nedrīkst, Bille ir apņēmības pilna kopā ar draugiem atrast sapņu zemi Leiputriju.
Drukāt

100 danči Latvijas simtagdei!

Simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas visā Latvijā un pasaulē pāri pakalniem, jūru un upju krastos, pilsdrupu estrādēs, parkos un pļavās tiks rīkotas Zaļumballes. Carnikavā aicinām par godu simtgadei IZDEJOT 100 DANČUS, tā saplūstot ar savas zemes seno pulsu un tautas raito soli!

ZALUMBALLE-A1 plakats-Carnikava lapaiTiekamies 11. augustā plkst. 19:00 Carnikavas Novadpētniecības centrā Jomas ielā 7 un kopā ar Ogres danču kluba muzikantiem un dejotājiem ļaujamies danču varai līdz pat vēlai naktij. Visus dancotājus cienāsim ar spēka zupu, bet aicinām ņemt līdzi arī savu cienastu un dzeramo lustīgākai dancošanai!
Drukāt

Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

SveiciensLV100-tautas namsCarnikavas novadā rada no putna lidojuma skatāmu sveicienu Latvijai simtgadē

Sagaidot Latvijas simtgadi, Carnikavas novada iedzīvotāji, uzņēmēji, sportisti, skolēni, pašvaldības un nevalstiskās organizācijas, kā arī mākslinieciskie kolektīvi, atsaucoties Carnikavas novada tautas nama "Ozolaine" aicinājumam, piedalījās Latvijas valsts simtgadei veltītā akcijā "Piejūras sapņi". Tās laikā pavasarī tika veidoti novada sveicieni Latvijai – no putna lidojuma tveramas zīmes un raksti.

Skatīt VIDEO sveicienu