Notikumu kalendārs

Sestdiena 08 Jūlijs 2017
 • Zvejnieksvētki Carnikavā

  Zvejniekssvetki 2017 lapai

  Zvejnieksvētki Carnikavā
  8. jūlijā no 08:00 rītā

  Svētki kā ierasts iesālksies ar tradicionālo Zvejnieksvētku gadatirgu Carnikavas centrā, kur līdztekus lielajai lauku labumu un amatnieku darinājumu andelei plkst. 11:00 būs iespēja vērot suņu skolas "Dzīvnieku pasaule" meistarklasi netālu no Carnikavas tautas nama "Ozolaine".
  Visas dienas garumā plašs aktivitāšu klāsts būs baudāms arī Carnikavas Novadpētniecības centrā, kur jau no agra rīta norisināsies makšķerēšanas sacensības, bet no plkst. 12:00 arī citas atraktīvas zvejnieku sporta spēles (plašāk: sports.carnikava.lv) un no plkst. 13:00 līdz 17:00 darbosies radošās darbnīcas, kur varēs iepazīt seno zvejnieku amata noslēpumus, iemēģināt roku darbā ar koku, mālu un niedru pīšanu, kā arī piedalīties īpašajā zvejnieku stafetē.

  Novakarē aicinām baudīt latviešu mūzikas klasiķu skaistākās melodijas. Plkst. 18:00 Carnikavas parkā vakara koncertprogramma iesāksies ar koncertu “Tu un es” – Harijam Zariņam 60! Piedalās: Dināra Rudāne, Ieva Sutugova, Alex, Jānis Buķelis (Buks), Atis Ieviņš un grupa COLT. Koncertā, protams, skanēs tās dziesmas, kurām Harijs lielākoties ir mūzikas un vārdu autors: „Tu un es”, „Rozā lietus”, „Pēdējā pietura”, „Šonakt” u.c., bet būs arī dziesmu pirmatskaņojumi, kas radīti speciāli šim koncertam. Koncerta noslēgumā koris "Laudata Charismata" atskaņos Imanta Kalniņa dziesmas koncertprogrammā "Pa Misisipī kuģīts peld".
  Pēc koncerta tradicionālā Zvejnieksvētku zaļumballe kopā ar muzikālo grupu Aivara Gudrā vadībā!

  Tiekamies svētkos!