Drukāt

Veselīga humora deva izrādē "Made in Latvia"

25.februārī plkst.17.00 tautas namā "Ozolaine" būs skatāma humora izrāde "Made in Latvia".

Izrādē piedalās lieliskie humora profesionāļi no Latvijas teātriem. Krāšņi tērpi, dziesmas, dejas, joki un parodijas - tas viss par mums pašiem – Latvijā radītiem un par to, ko esam te radījuši un ... "savārījuši".
Drukāt

Folkloras kopa "Cēlāji" svin 5 gadu jubileju

3.martā plkst. 17.00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" folkloras kopas "Cēlāji" aicina uz 5 gadu jubileju koncertu "Vij', Dieviņi, zelta viju!".

Celaji 5 lapaiPiedalās folkloras kopas "Cēlāji" esošie un bijušie dalībnieki, kā arī viesi – Saulkrastu folkloras kopa "Dvīga" un Ādažu tradīciju kopa "Ābols".

Ieeja brīva
Drukāt

Aizsākas cikls "Latvijas sapņi" Carnikavā

20. janvārī plkst. 16:00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" tiks atklāts noslēdzošais izstāžu cikls "Latvijas sapņi". To iesāks grafiķes un dizaina mākslinieces Agneses Bules mākslas un sociālais projekts "Latviešu sapnis", kas ir autores domu un mākslas iespēju klejojums latviešu mītu, vēstures, poētikas un identitātes pasaulē.
"Latviešu sapnis" ar labsirdīga humora izjūtu aplūko latviešu tautas izcelšanās, attīstības, esamības un ikdienas eksistences tēmas. Latviešu pasaules robežas ir radoši paplašinātas. To nodrošina sapnis, kura formā un ietvarā latviskā pasaule un latvieša tēls atrod savu jauno veidolu. Ar sapņa brīvības palīdzību māksliniece vienlaikus skatās pagātnē, tagadnē un nākotnē. Izstādes atklāšanas dienā Latvijas Kultūras akadēmijas jaunie aktieri aicinās piedalīties interaktīvā "Latviešu sapņu ēnu teātrī", kurā viņi ar ēnu teātra palīdzību izspēlēs mākslinieces Agnese Bules darbu motīvus, kas skatītājiem būs jāatmin. Savukārt pati māksliniece ļaus izzīlēt savu īpašo latvieša sapni.
Drukāt

VPDK "Arnika" aicina uz Ikgadējo tautas deju sadanci "Jādejo, lai būtu prieks!"

3.februārī plkst. 18.00 Carnikavas pamatskolas sporta zālē vidējās paaudzes deju kolektīvs "Arnika" aicina uz ikgadējo tautas deju koncertu "Jādejo, lai būtu prieks!"

Jadejo lai butu prieks 2018 lapaiPiedalās mājinieki: bērnu deju kolektīvs "Dālderītis", jauniešu deju kolektīvs "Abi divi", VPDK "Arnika" un senioru deju kolektīvs "Tacis", kā arī viesi:

Latvijas Universitātes tautas deju ansamblis "Dancis", Rīgas 45. vsk. jauniešu deju kolektīvs "Čiekurs", no Limbažiem ciemos brauks divi "Jampadrači" - jauniešu un senioru deju kolektīvi, kā arī vidējās paaudzes deju kolektīvs "Lācplēsis" no Lielvārdes.

Ieeja par ziedojumiem Carnikavas dievnama celtniecībai